przepławkaWieprza
Miasto Darłowo Gmina Śławno Gmina Darłowo Polanów Sianów Gmina Malechowo Gmina Postomino

OGŁOSZENIA

Brak aktywnych ogłoszeń

NABORY

Brak ogłoszeń o naborach

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z informacjami o tym co dzieje się w DLGR to subskrybuj nasz biuletyn.

Imię:

E-mail:

Tłumaczenie strony

 

Strona archiwalna

Strona archiwalna

 

Nabory

 

PROJEKTY DLGR

 
Darłowska Lokalna Grupa Rybacka w ramach projektu współpracy „Rozwój i udoskonalenie Północnego Szlaku Rybackiego”, dzięki dotacji z PO RYBY 2014-2020 w wysokości  2,1 mln zł, wybuduje w Darłowie Centrum Edukacji Morskiej i Rybackiej. Będzie to izba tradycji rybackiej, w której prowadzone będą warsztaty kulinarne, edukacyjne dla dzieci i młodzieży, np. dotyczące metod wytwarzania i naprawy sieci. Głównym celem utworzenia takiego miejsca jest potrzeba utrwalania rybackiego dziedzictwa kulturowego oraz upowszechniania wiedzy o Morzu Bałtyckim, a także gromadzenie i upowszechnianie wiedzy naukowej na temat Morza Bałtyckiego oraz lokalnych zasobów rybołówstwa i akwakultury. Planowany termin zakończenia inwestycji to październik 2023 r. Całkowity jej koszt wynosi ok. około 3 mln zł.

logo
 PROJKETY WSPÓŁPRACY

OPERACJE WŁASNE

 

Drukuj   Generuj PDF  

w celu potwierdzenia za zgodność z oryginałem dokumentów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z biurem DLGR nr tel. 94 307 03 31          chęć potwierdzenia dokumentów powyżej 10 stron prosimy zgłaszać telefonicznie minimum 24 godziny wcześniej

www.dlgr.pl

UWAGA!!!

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ORGANIZACJI PRACY BIURA DLGR

W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2 do odwołania wprowadzane są następujące zasady pracy Biura Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej:

Co do zasady interesanci obsługiwani są wyłącznie telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, poniedziałek – piątek w godzinach od 10.00 do 14.00.

W pilnych sprawach istnieje możliwość bezpośredniej wizyty, tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Pracownik w takim przypadku oceni, czy osobista wizyta jest niezbędna.

tel. 94 307 03 31
tel. 535 667 331
e-mail: dlgr@darlowo.pl

 


Szanowni Państwo,

     Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).

W związku z tym zamieszczamy „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych" w Darłowskiej Lokalnej Grupie Rybackiej, która została oparta na podstawie przepisów obowiązującego prawa, zawartych umów, a także udzielonej zgody.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Zamknij